ملخ فيبر كربن

انواع جنس های ملخ و اطلاعات فنی مربوط به هر کدام {جلسه دهم}

مقدمه

در این جلسه قصد داریم راجع به جنس ملخ و مشخصات انواع ملخ های موجود در بازار بپردازیم و مختصري راجع به هر كدام بحث كنيم. بدون شك انتخاب يك جنس مناسب بسته به نوع تجربه و انتظاري كه از كوادكوپتر داريم تاثير بسزايي در عملكرد آن دارد. در زير مهمترين جنس هايي كه در حال حاضر در بازار موجود مي باشد را توضيح مي دهيم.

ملخ پلاستیکی

پلاستیک بسیار ارزان است و برای کسانی که  اولین بار است ربات پرنده می سازند بسیار مناسب است. عیب این جنس این است که بسیار انعطاف پذیر است و ارتعاشاتی که دارد مصرف جریان زیادی را باعث می شود و باتری تخلیه می شود.

ملخ پلاستيكي

ملخ فیبرکربن

این نوع ملخ بسیار صلب است و در عین حال گران هم هست.  این ملخ مخصوص کارهای حرفه ای هاست چون اگر به زمین بخورد فورا می شکند و هزینه روی دستتان می گذارد. منظور از صلب بودن این است که مثل یک جسم جامد است و هیچ انعطاف پذیری ندارد.به دلیل وزن کم و صلبیت بالا جریان پایینی از باتری می کشد.

ملخ فيبركربن

ملخ چوبی

چوب سبک ترین است و در عین حال کمترین بار کاری را بر موتور وارد می کند. برای سرعت های بسیار بالا جنس مناسبی است چون صلبیت خود را حفظ میکند. ولی در عین حال بسیار شکننده است و برای افراد مبتدی مناسب نیست.

ملخ چوبي

برای دریافت آخرین مطالب سایت  و همچنین مطالب منحصر به فرد دیگر که در سایت منتشر نمی شوند میتوانید در کانال تلگرام ما عضو شوید و یا در اینستاگرام ما را فالوو کنید:

شاید دوست داشته باشید مطالب زیر را نیز بخوانید:

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اضافه کردن تصویر ( فقط فرمت jpg)