کوادکوپتر

انواع جنس های ملخ و اطلاعات فنی مربوط به هر کدام {جلسه دهم}

جنس ملخ

ملخ چوب

در این جلسه قصد داریم راجع به جنس ملخ و مشخصات انواع ملخ های موجود در بازار بپردازیم.

جنس ملخ: پلاستیک

پلاستیک بسیار ارزان است و برای کسانی که  اولین بار است ربات پرنده می سازند بسیار مناسب است. عیب این جنس این است که بسیار انعطاف پذیر است و ارتعاشاتی که دارد مصرف جریان زیادی را باعث می شود و باتری تخلیه می شود.

plastique

جنس ملخ: پلاستیک تقویت شده با فایبرگلس(Fiberglass-reinforced Nylon)

این نوع ملخ سنگین ترین است ولی در عین حال بادوام است و برای مبتدی ها جنس مناسبی است. دقت کنید که این ملخ به دلیل وزن زیادی که دارد جریان زیادی باتری می کشد که مناسب کار حرفه ای ها نیست.

fiber

جنس ملخ: فیبرکربن

این نوع ملخ بسیار صلب است و در عین حال گران هم هست.  این ملخ مخصوص کارهای حرفه ای هاست چون اگر به زمین بخورد فورا می شکند و هزینه روی دستتان می گذارد. منظور از صلب بودن این است که مثل یک جسم جامد است و هیچ انعطاف پذیری ندارد.به دلیل وزن کم و صلبیت بالا جریان پایینی از باتری می کشد.

carbon

جنس ملخ: چوب

چوب سبک ترین است و در عین حال کمترین بار کاری را بر موتور وارد می کند. برای سرعت های بسیار بالا جنس مناسبی است چون صلبیت خود را حفظ میکند. ولی در عین حال بسیار شکننده است و برای افراد مبتدی مناسب نیست.

wood

برای دریافت آخرین مطالب سایت  و همچنین مطالب منحصر به فرد دیگر که در سایت منتشر نمی شوند میتوانید در کانال تلگرام ما عضو شوید و یا در اینستاگرام ما را فالوو کنید:

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optionally add an image (JPEG only)